Strona Główna Download Forum Kontakt Sponsorzy Kalendarium ... Październik 30 2020 18:16:15
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Kalendarium
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 261
Najnowszy Użytkownik: DougDip
Sparingi
Mecz TGD vs R1.
Mecz TGD vs CW.
Mecz TGD vs CH.
eSport Fineness.
Klanowicze
===Clan Lider===
Konrad102
~~~~Klanowicze~~~~
Lipskii
Thaizor
msJulek
→→→Rekruci←←←
tło
Odwiedzający
Witamy
Terenowiec.com
Graj z nami w (klik na obrazek):
Sekcja BFBC2 4fun Wspólne Granie Nasz Team LFS Sekcja Battlefield 3 -- Sekcja LoL
Wracamy do TGD
NewsyWracamy do The Ghost Division, z fuzji nic praktycznie nie wyszło
Sprawa ważna!
Newsy


Chcesz aby nasza strona istniała? Weź udział we wszystkich ankietach przeciw ACTA
Megavideo
NewsyFBI zamknęło popularny serwis dzielenia się plikami Megaupload w związku z zarzutami o piractwo. W ramach odwetu grupa haktywistów Anonymous przypuściła atak na strony amerykańskiego rządu, wytwórni filmowych i muzycznych oraz organizacji antypirackich.

Akcja przeprowadzona przez agentów federalnych polegała na serii aresztowań na terenie Stanów Zjednoczonych i Nowej Zelandii, gdzie zatrzymano 37-letniego Kim Schmitza, założyciela strony. Z internetu zniknęła także oczywiście strona Megaupload.com, często wykorzystywana przez internautów do umieszczania pirackich plików. Polacy korzystali z niej regularnie.

Na reakcję ze strony Grupa Anonymous nie trzeba było czekać długo. Wczoraj (20 stycznia) w okolicach 23:00 godziny czasu polskiego wyłączyli oni stronę internetową Departamentu Sprawiedliwości USA, organizacji RIAA walczącej z piratami, wytwórni muzycznej Universal Music Group oraz szereg innych stron. Atak objął nawet stronę FBI, a także witrynę polskiego Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Większość z tych stron rano czasu polskiego działała już prawidłowo. Był to największy atak Anonymous w historii działalności tej grupy. Firma Akamai podała, że udało się zarejestrować 218 ataków w przeciągu 24 godzin. Aby zablokować wymienione powyżej strony, skorzystali oni z pomocy internautów.

czytaj dalejFederalne Biuro Śledcze nazwało tę sprawę łamania praw autorskich jako jedną z największych tego typu w historii USA. Według ich szacunków, straty wywołane przez Megaupload wyniosły ponad pół miliarda dolarów.

Założyciel Megaupload i jego wspólnicy mieli ukryte 175 milionów dolarów na 64 kontach na całym świecie, a także pokaźną kolekcję samochodów (m.in. Rolls-Royce Phantom Drop Head Coupe. Maserati GranCabrio) oraz gadżetów (108-calowe telewizory LCD Sharpa). W zbiorach nie zabrakło nawet repliki Predatora z serii filmów pod tym samym tytułem.

Zamknięcie popularnego serwisu z plikami wpisuje się w debatę nad wprowadzeniem kontrowersyjnej ustawy SOPA, która umożliwiałaby Departamentowi Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i właścicielom praw autorskich wnoszenie nakazów sądowych przeciwko stronom internetowym, które - w ich mniemaniu - łamią lub pozwalają na łamanie praw autorskich. W tym tygodniu, w ramach protestu przeciwko SOPA, na 24 godziny z internetu zniknęła m.in. anglojęzyczna wersja Wikipedii.

Lista niektórych stron, które padły ofiarami ataków:
niversalmusic.com, justice.gov, RIAA.com, MPAA.org, utahchiefs.org, hadopi.fr, copyright.gov, bmi.com, wmg.com, fbi.gov, fightfilmtheft.org, respectcopyrights.org, Whitehouse.gov oraz
www.zaiks.org.pl.

--------------------------


Internet Walczy z ustawą SOAP

Ponad 7000 stron internetowych wzięło udział w największym w historii internetu proteście. Cel? Powstrzymać amerykańską ustawę Stop Online Piracy Act (ustawa - Stop Piractwu w Internecie).
"Internet to najpotężniejsze narzędzie na świecie do tworzenia otwartego świata. Nie możemy pozwolić na to, aby nieprzemyślane prawo zatrzymało jego rozwój. (...) Dzisiejszy świat potrzebuje przywódców politycznych, którzy wspierają internet" - napisał Mark Zuckerberg, twórca i szef Facebooka, komentując protest internetu przeciwko ustawie SOPA. Tego samego zdania były miliony internautów. Sama tylko petycja wymierzona w SOPA, którą umieszczono na amerykańskiej stronie Google, zebrała ponad 5 milionów podpisów. Cała blogsfera eksplodowała milionami wpisów, wklejanych linków i haseł wspierających opozycję.

Strajk internetu przeniósł się także poza cyfrową rzeczywistość - ponad 2000 ludzi zebrało się na specjalnym wiecu w Nowym Jorku, protestując przeciwko zmianom w legislacji. "Nie ma potrzeby, aby amerykańskie sieci społecznościowe, blogi i wyszukiwarki cenzurowały internet, niszcząc rozwój globalnej sieci, dzięki której miliony Amerykanów mają pracę" - napisało w swoim oświadczeniu Google.

czytaj dalejO co chodzi z tym SOPA?
W oryginalnym założeniu ustawa SOPA umożliwiałaby Departamentowi Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i właścicielom praw autorskich wnoszenie nakazów sądowych przeciwko stronom internetowym, które - w ich mniemaniu - łamią lub pozwalają na łamanie praw autorskich. Według pierwotnych zapisów, umożliwiałby to blokowanie praktycznie każdej strony, która umieszcza treści uznawane na naruszające prawa autorskie. Teoretycznie wystarczyłby fragment filmu użyty w recenzji wideo albo jedno zdjęcie wykorzystane w ramach dowcipu, by cała strona trafiała pod pręgierz SOPA. Nic dziwnego, że wywołało to powszechne poruszenie w sieci.

Polska tez ma swoje 3 grosze:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/01/1f9cd37111dddd27fe645a8a49c09548.jpg?1327014287


Źródło:interia & kwejk
Kupileś broń?
Battlefield Play4FreeWielu graczy Battlefielda Heroes porzuciło grę po tym, jak Electronic Arts wprowadził kilka kontrowersyjnych zmian w rozgrywce i systemie płatnych przedmiotów. Podobnie może być w przypadku Battlefielda Play4Free, innego darmowego sieciowego shootera firmy. EA zmieniło balans broni premium, co zirytowało graczy.

Użytkownikom Battlefielda Play4Free nie podobają się bowiem zmiany, które… zmniejszają siłę rażenia płatnych broni. Teoretycznie modyfikacja powinna zostać pozytywnie przyjęta przez graczy, ponieważ niweluje ona przewagę osób płacących. Sprawa wygląda jednak nieco inaczej.

Na początku grudnia usunięto bronie oznaczone jako Veteran i Elite, zastępując je pukawkami należące do jednej kategorii – Legacy. Okazało się jednak, że są one zbyt potężne. By poprawić balans rozgrywki, twórcy sieciówki zdecydowali się je usunąć, dając graczom w zamian specjalne wersje podstawowych broni z nieco zwiększonymi statystykami.

To wywołało oburzenie wśród fanów. Swoje niezadowolenie wyrazili oni w dwóch wątkach na oficjalnym forum Battlefielda Play4Free – pierwszym, w którym pojawiła się informacja o zmianach i drugim, utworzonym, gdy poprzedni został zamknięty po osiągnięciu 319 stron. Wprowadzone zmiany nie spodobały się użytkownikom. Czują się bowiem ograbieni z pieniędzy, które wydali na dodatkowe przedmioty, które zostały właśnie usunięte. Szczególnie, iż EA zapowiedziało, że gracze nie dostaną rekompensaty pieniężnej za wspomniane bronie.

W tej chwili użytkownicy zapowiedzieli, iż jeśli kłopot nie zostanie rozwiązany, odejdą z gry. Mimo to Electronic Arts wciąż obstaje twardo przy swoim stanowisku i nie zamierza zmienić zdania. Nic jednak dziwnego - do grupy deklarującej porzucenie Battlefielda Play4Free zapisało się jak dotąd... ok. 200 osób, co jest niewielką liczbą.Źródło:cdaction.pl
Afganistan
NewsyOstatnio na Youtube wyczailem serial dokumentalny tz. Afganistan - Dziewiąta Zmiana.
Dziś wyszedł odcinek 2. A ja bedę umieszczał tutaj kolejne odcinki, dla ludzi którzy się interesują takimi rzeczami (w tym ja) godne polecenia.Odcinek 01
Odcinek 02Odcinek 03


Wszystkiego najlepszego!
NewsyZ okazji świąt bożego narodzenia oraz nowego roku klan The Ghost Division życzy wszystkiego najlepszego dla naszych Klanowiczów oraz dużo fragów. Pozdrawiamy także wszystkich przychodzących na naszą stronę. A tutaj fota świąteczna :)CryEngine 3
NewsyTechnologia opracowana na potrzeby Crysis 2, czyli silnik CryEngine 3, wykorzystywany jest do tworzenia realistycznych symulatorów szkoleniowych dla amerykańskiej armii.

Zajmuje się tym studio RealTime Immersive z Florydy, którego dziełem jest Dismounted Soldier Training System. Program ten wdrażany jest właśnie do cyklu szkoleniowego amerykańskich żołnierzy i ma być w nim obecny równolegle z dotychczasowym programem VBS-2, dziełem Czechów z Bohemia Interactive, znanym nam bardziej jako twórcy Operation Flashpoint i gier z serii Arma.

Choć DSTS to poważne oprogramowanie treningowe, to "reklamuje" się zupełnie tak, jak gra. Czyli bardzo fajnymi zwiastunami, takimi jak te dwa poniższe.Jak myślicie, będzie z tego gra? Americas Army, choć od dłuższego czasu nie wznawiane z powodu kontrowersji wokół rekrutacji za pośrednictwem gier, było wielkim sukcesem. Możliwe, że US Army znów sięgnie po takie narzędzia zachęcania młodzieży do wstępowania do wojska, tyle że tym razem bazujące na widocznie atrakcyjnej technologii CryEngine 3.

Czyżby Arma III miała w końcu mieć jakiegoś konkurenta w swojej niszy militarnych symulatorów dla żołnierzy-chałupników?

Więcej materiałów wideo z Dismounted Soldier Training System można znaleźć na stronie oficjalnej RealTime Immersive.
No cóż jeżeli miałbym przejść z Army II + OA na to, to chętnie bym to zrobił juz dziś. Jakie zaje... CO-OP by się grało

Źródło:gamecorner.pl
Battlefield 2143
Battlefield 3W sieci pojawiły się poszlaki sugerujące, czym będzie kolejny – po Battlefieldzie 3 – projekt studia DICE. Wynika z nich, że może to być nowa część futurystycznej odnogi serii – Battlefield 2143.

Uważni fani zauważyli, że na mapie Wake Island wchodzącej w skład dodatku Powrót do Karkand do Battlefielda 3 na jednym z kontenerów widoczna jest liczba 2143. Spekuluje się, że może być to wskazówka sugerująca, iż kolejną odsłoną cyklu będzie Battlefield 2143.

Pozornie podejrzenia fanów mogą wydać się przesadzone – w końcu liczba ta mogła znaleźć się tam przypadkowo i być jedynie elementem dekoracji. DICE już kiedyś zastosowało jednak podobny patent – w dodatku Pancerny Atak do Battlefielda 2 jeden z samochodów na tablicy rejestracyjnej miał liczbę 2142. Kilka miesięcy potem zapowiedziano Battlefielda 2142. Niewykluczone, że będzie podobnie i w tym przypadku.Źródło:cdaction.pl
Esport Fineness 2.0 Beta
Battlefield 3Dziś ruszył turniej 4vs4 SQR w Esport Fineness. Zgłosilo się do niego 42 drużyny z Europy w tym 7 drużyn z polski.

Nas reprezetują: Konrad102, Gustaw, Stone-kamyk, LukaszPisz
Powodzenia!


Nasze mecze będą dostepne TUTAJ


Ranking:
Miejsce - kraj - nazwa - punkty - wygrane - przegrane
1 [eu] Team AYFIT 1000 - -
2 [au] Me3 eSports 1000 - -
3 [eu] rush-zone BF3 1000 - -
4 [hu] FoxHoundClan 1000 - -
5 [cz] ARTist 1000 - -
6 [pl] inFAMOUS.BF3 1000 - -
7 [eu] TBA.bf3 1000 - -
8 [eu] TERA-GAMING e.V. 1000 -
9 [hu] Alvas 1000 - -
10. [fi] vine 1000 - -
11 [fr] nightR 1000 - -
12 [eu] Rush-zone Nordic 1000 - -
13 [eu] Rush-zone Nordic Q 1000 - - 14 [se] Kravall 1000 - -
15 [pl] Positive 1000 - -
16 [hr] Team MindScape eSports 1000 - -
17 [eu] Real Trill Music 1000 - -
18 [sk] BWgaming.X2 1000 - -
19 [hu] Bazooka 1000 - -
20 [eu] Kick Your Ass 1000 - -
21 [cz] eEriness 1000 - -
22 [be] counter challenge clan 1000 - -
23 [pl] The Ghost Division 1000 - -
24 [tr] valorenforcers 1000 - -
25 [fi] Paranoia eSports 1000 - -
26 [eu] novitas gaming 1000 - -
27 [eu] Epsilon 1000 - -
28 [pl] Brutality Corps 1000 - -
29 [se] LULE 1000 - -
30 [eu] Epsilonx2 1000 - -
31 [pl] Team Wilda 1000 - -
32 [pl] Mix Team 1000 - -
33 [pl] First Recon Assault Group 1000 - -
34 [es] GIANTS! Gaming 1000 - -
35 [cz] eVolution gaming 1000 - -
36 [eu] ZOWIE GEAR Gaming 1000 - -
37 [de] FUNNNNEYYYYY:D:D:D:D 1000 - -
38 [fr] Old School Player 1000 - -
39 [hu] ROCK.ASUS.BF3 1000 - -
40 [it] Silent Italian Shadows 1000 - -
41 [eu] happy Violence 1000 - -
42 [hu] FcK 1000 - -Ostatnia aktualizacja: 18:22 15.12.2011
Google shoot
Battlefield 3Dość kontrowersyjne przedsięwzięcie. Duńska agencja reklamowa Pool Worldwide na podstawie Google Street View (usługi pozwalającej zwiedzać różne miejsca na świecie z poziomu przeglądarki) stworzyła Google Shoot View – grę, w której możemy strzelać do prawdziwych ludzi w rzeczywistych miastach.

W Google Shoot View agencja Pool Worldwide wykorzystała skrypty wykorzystane w Google Street View dodając jednak… broń oraz odpowiednie efekty dźwiękowe. Aplikacja pozwala więc spacerować po ulicach prawdziwych miast z karabinem w ręku i strzelać do ludzi z krwi i kości.

Uprzedzając wszelkich obrońców moralności – kule, które trafiają w nieszczęśników nic im nie robią. Dobrze przeczytaliście – pociski zachowują się tak, jakby przelatywały przez ludzi nie krzywdząc ich. Mimo to jednak, pomysł wydał się najprawdopodobniej zbyt drastyczny dla Google’a – w chwili dostępna pod TYM adresem aplikacja nie działa. Niewykluczone, że koncern doprowadził do jej usunięcia. Przedstawiciele agencji Pool Worldwide obiecują jednak wkrótce uruchomić ją na nowo.
Źródło:cdaction.pl

Co będzie w kolenym Patchu
Battlefield 3DICE zdradza nam zmiany w nadchodzącym patchu. Większość z nich dotyczy broni, oraz ich balansu. Więcej informacji w newsie - Zapraszam!


Jedną z najważniejszych zmian jakie będą to fakt iż karabiny snajperskie zabijać będą pojedynczym strzałem w klatkę piersiową z bliskich odległości, zapytano DICE - " Dlaczego? " Odpowiedzieli:

- Agresywny styl gry Recon'em był bardzo popularny (kontrowersyjny) w BFBC2, niestety nie występuje on w BF3, więc planujemy to zmienić.>

- Problemy z balansem gry istniejące w BC2 (amunicja Magnum zwiększająca zasięg możliwości zabicia 1 strzałem) nie istnieje w BF3, zasięg jest ustalony z góry i gracz nie ma na to wpływu. Ponadto 1 strzałowe zabójstwa nie są pewne w BF3, gdyż cel (głowa) jest mały i może być zablokowany przez ramiona gracza.

- Wszystkie klasy mają dostęp do wszelkiego rodzaju strzelb, które są o wiele mocniejsze niż broń snajperska, więc spotkanie z strzelbą jest zazwyczaj śmiercią dla snajpera.

>- Wreszcie, Recon ma zostać zauważalny w bliskich zwarciach.Istotniejsze zmiany balansujące rozgrywkę:

- Zwiększenie recoilu AEK971

-Zwiększenie recoilu ASVAL.

- Powiększenie magazynka ASVAL.

- Zwiększenie recoilu M249.

- Zmniejszenie recoilu SKS. ( Miał jakiś? )

- Poprawienie celności Pecheneg'a.

- Zmniejszenie recoilu F2000 oraz zmiana wartości odpowiedzialnych za jego celność, tak jak wyglądało to w poprzednim patchu

- Shotgun'y będą miały zmniejszony splash dmg

- Zwiększenie dmg:G3, M60 i M240Źródło:bf.pl
Strona 1 z 16 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Richardcon
31/07/2017 07:42
qcgqfhe http://www.isabellabranco
lini.it/230-adidas-nmd-xr
1-rosa.php http://www.immobiliaremac
chione.it/734-nike-air-pr
esto-xxs.htm http://www.ilcastellodifu
lignano.it/decol


ThomasFug
27/07/2017 12:07
wncnjgl http://www.agriturlasabbi
onara.it/623-scarpe-jorda
n-2016-alte.htm http://www.118messina.it/
872-adidas-ace-17-laceles
s.html http://www.intercircoli.i
t/scarpe-emporio-


Richardcon
17/07/2017 07:27
gycstgm http://www.evcd.nl/jordan
-women-184.html http://www.active-health.
nl/zwart-vans-086.htm http://www.posicionamient
otiendas.com.es/004-jorda
n-nike-air-2016.html http://ww


Larryalura
07/05/2017 06:56
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]online casino[/url] guide


Larryalura
03/05/2017 17:04
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] guide


Larryalura
03/05/2017 00:44
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]online casino[/url] guide


Ronaldstums
25/04/2017 14:42
Taki sklep proponuje wam całego profesjonalizm oraz poufnoœć dzięki po kiego nie będziecie bać się, iż ktokolwiek się dowie o waszym zakupie. Taka pompa stawia za cel przecišgnšć fallusa do takich kal

Ronaldstums
25/04/2017 06:47
Taki sklep proponuje wam całego profesjonalizm oraz poufnoœć dzięki czemu nie będziecie lękać się, iż ktokolwiek się dowie o waszym zakupie. Taka pompa ma na celu przedłużyć fallusa do takich kalibrów

JasonWaift
28/03/2017 06:05
agree doused this [url=http://onlinecasino-
xx.com]casino[/url] where you can prevail in real money with the avoid of this lightPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roulette.ht
ml]


JasonWaift
24/03/2017 17:52
block out this [url=http://onlinecasino-
xx.com]casino online[/url] where you can prevail in genuine funds with the usurp of this enchiridionPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roule


Archiwum
Logo
Image and video hosting by TinyPic

TGD Platoon Battlelog
Loga objete prawami autorskimi!
Partnerzy

GameUp - Piszemy dla prawdziwych graczy
Clan Center
S&F Klan
G-Victis
Hordeo Of Rabits
Live for Speed Team
Klan w NFS
Sturmovik.pl
Like a Boss
dbteam
My-Resistance
PTT
Battlefield3Polska

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu