Strona Główna Download Forum Kontakt Sponsorzy Kalendarium ... Wrzesień 23 2020 07:21:25
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Kalendarium
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 261
Najnowszy Użytkownik: DougDip
Sparingi
Mecz TGD vs R1.
Mecz TGD vs CW.
Mecz TGD vs CH.
eSport Fineness.
Klanowicze
===Clan Lider===
Konrad102
~~~~Klanowicze~~~~
Lipskii
Thaizor
msJulek
→→→Rekruci←←←
tło
Odwiedzający
Co i jak
ESLDobra teraz co i jak krok po kroku
1. Wchodzimy Tutaj
2. Rejestrujemy się
3. Wchodzimy TUTAJ i dodajemy się do naszej drużyny. Hasło podane jest TU
4. Aby zagrać musimy uzupełnić swój profil
a) Nickname używany w BF'ie
b) Kontakt do siebie IRC or GG
Jak to dodać? Najszybciej TYM linkiem
5. Musimy pobrać ESL Wire
To chyba na tyle jak narazie.

SPOTKANIE W SPRAWIE LIGI ODBĘDZIE SIĘ NAJPRAWDOPODOBNIEJ JUTRO O GODZINIE 20:00 OSOBY Z LISTY PROSZONE SĄ O OBECNOŚĆLista:
1.Konrad
2.AizeNszn
3.Matt
4.NoOne.pl
5.Julek
6.Demiz
7.Thai
8.Ragnar
9.Winters
10.Crazor_x


[BF3] 8vs8 CQ
ESLJuż w sobotę o 19:00 ruszy kolejny Puchar Otwarcia w Electronic Sports League. Tym razem w trybie 8on8 Conquest. Zapisy trwają do 12 listopada do godziny 18:30, a start rozgrywek planowany jest 30 minut później. W środku znajdziecie szczegóły turnieju.


Regulamin turnieju
■ Mapy: Kharg Island, Operation Firestorm, Seine Crossing, Grand Bazaar, Caspian Border
■ Tryb: Conquest (32)
■ Rozmiar drużyny: 8on8
■ Sposób rozegrania meczu: po 1 rundzie na każdej ze stron konfliktu
■ System rozgrywek: Single Elimination
■ Tickety: 300 ticketów
■ Wynik: tickety, które pozostaną zwycięskiej drużynie na końcu każdej z dwóch rund będą liczone do wyniku końcowego
■ Zakazane odblokowania: Laser Sight, Tactical Light, IRNV, M18 Claymore, M320 (za wyjątkiem dymnych oraz shotgun'a), M224 Mortar, celowniki termowizyjne w pojazdach (przed rozpoczęciem turnieju mogą zostać do tej listy dodane kolejne rzeczy)
■ Dostępne pojazdy: wszystkie
■ W trakcie trwania turnieju liderzy drużyn zobowiązani są do obecności na oficjalnym kanale IRC - #esl.bf3.pl (webchat dostępny na głównej stronie sekcji).
■ Pełny regulamin turnieju dostępny jest w kategori Link

Terminarz rozgrywek
12/11/11, godz. 19:00 - Runda #1, mapa: Kharg Island
12/11/11, godz. 20:00 - Runda #2, mapa: Operation Firestorm
12/11/11, godz. 21:00 - Runda #3, mapa: Seine Crossing
13/11/11, godz. 20:00 - Runda #4, mapa: Grand Bazaar
13/11/11, godz. 21:00 - Finał i mecz o 3 miejsce, mapa: Caspian Border


Temat na temat tej ligi oraz listę graczy którzy wezmą w nim udział jest TUTAJ
Ewolucja BF'a
NewsyBardzo popularna wśród brytyjskiej społeczności ekipa GamerSpawn podjęła się dużego wyzwania i stworzyła film opisujący ewolucję serii Battlefield. W produkcji znajdziemy różne ciekawostki związane z powstaniem serii, jej szybkim wzrostem zainteresowania na światowej scenie oraz jej najlepsze momenty. Nie ma co tutaj dużo tłumaczyć, zapraszam do oglądania! 45 minutowy film


Turnieje pełną parą
ESLZaraz po premierze Battlefield 3 zalały nas informacje o startujących turniejach związanych z ostatnim tworem DICE. Minęły już dwa tygodnie od tej pamiętnej daty, a gracze z całego świata wylewają siódme poty by zdobywać laury. Kto ostatnio zwyciężył, jakie turnieje ruszają i kto jest ich faworytem?


27 - 28 października:
•Ruszają zapisy do polskich i europejskich rozgrywek Battlefield 3
1. ESL - Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Release Cup
2. ESL - Battlefield 3 Conquest 8on8 Opening Cup
3. ESL - Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Puchar Otwarcia
29 października:

•Na ClanBase wystosowana została petycja o utworzenie laddera Battlefield 3 CQ 12v12. Podpisywać się pod nią możecie tutaj.


30 października:
•Ruszyły europejskie rozgrywki ESL Release Cup - 4on4 Squad Rush. Udział w nich wzięło 108 drużyn w tym 5 naszych. Niestety do drugiego dnia rozgrywek zakwalifikował się tylko jeden polski team - Thunder Improvement. Panowie wygrali 3 swoje mecze i dotarli do 4 rundy turnieju. Więcej info w tym newsie.


1 listopada:
•Drugi dzień rozgrywek ESL Release Cup - 4on4 Squad Rush. Nasza jedyna drużyna która do tej pory utrzymała się w rozgrywkach przegrywa swój mecz z GIANTS! i odpada z dalszej gry.
3 listopada:

•Koniec ESL Release Cup - 4on4 Squad Rush.
Epsilon eSports
Team L3
Team 4nothing BF3

•Na ClanBase wystosowana została petycja o utworzenie laddera Battlefield 3 CQ 8v8. Podpisywać się pod nią możecie tutaj.


Co nas czeka w najbliższym tygodniu? Dziś - 5 listopada ruszają rozgrywki ESL - Battlefield 3 Squad Rush 4on4 Puchar Otwarcia - do tej pory zapisało się 25 polskich drużyn m. in znane nam z poprzednich serii 1stCav eSport Club 13. Reg, BenQ DELTAeSPORTS.COM, Crazy Wolves, NSZ Clan, Polish Stars Gaming-BF3 czy Team Exavs. Natomiast 7 listopada rusza turniej ESL - Battlefield 3 Conquest 8on8 Opening Cup, w którym również znajdziemy polskie akcenty. Drużynom i zawodnikom życzymy powodzenia w rozgrywkach a Was zapraszam do śledzenia informacji o wynikach spotkań na naszej stronie i gry na naszych serwerach!

Back to Karakand
Battlefield 3Już tylko miesiąc, dla niektórych, aż miesiąc dzieli nas od premiery pierwszego dodatku do Battlefield 3 Back to Karkand.

Czego możemy oczekiwać ? Na pewno jednej kultowej mapy z Battlefield 1942 - Wake Island, trzech niezapomnianych map z Battlefield 2 : Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula. Jak stare mapy prezentują się w nowej oprawie możecie zobaczyć w najnowszym zwiastunie.
Gracze którzy kupili BF3 w wersji pre-order otrzymają dodatek gratisowo, reszta musi wysupłać kilkadziesiąt złotych (ceny jeszcze nie podano).

Poza mapami otrzymamy nowe bronie i nowe maszyny:

•BWP BTR-90
•F35B
•samochód DPV
•10 nowych broni w tym: L85A1 & FAMAS dla szturmowca, PP19 i Typ 97 dla inżyniera , MG36 i Typ 95 dla żołnierza wsparcia, L96A1 & Typ 88 dla snajpera
•no i oczywiście destrukcja i jeszcze raz destrukcja otoczenia

Źródło:bf.pl
Odzyskane konto
NewsyOddali mi konto. Jebany johanessmithe mi usunoł stary profil kurwa jebana. Wszystko ma kurwa usunięte nie wiem anwed czy Konrad102_PL jeszcze istnieje kurwa! POMOCY jak przywróxcic stare wszystko w bf3.
[b]A tutaj jest platoon w którym był ten zjeb http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241020845467/
a to jego znajomi w dodatku polacy:[/b]
http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241020845467/#!/bf3/user/Yissachar/
http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/Alonso-PL/
http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/L_DOGGA/
http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/widget_pl/ >>> Myślał że ja sam dołaczyłem do tego platoonu mam taka nadzieję przynajmniej
http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/xempx/
http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/MrYrza/
http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/user/Kompocik1/

A teraz pomóżcie mi odzyskać moje dane z konta a ty [b]johanesmithe[/b] o ile jesteś użytkownikiem tego forum byś w pierdlu [u][color=#FF0000]skończył[/color]!
[/u]

Przepraszam administracje za tak brzydkie słownictwo ale musicie mnie zrozumieć
Dodatkowe dogtagi
Battlefield 3Electronic Arts ruszyło z ciekawą promocją, w ramach której można otrzymać za darmo nowe nieśmiertelniki do Battlefielda 3. Wystarczy obejrzeć w całości trzyminutowy zwiastun filmu Act of Valor.

Trailer wspomnianej produkcji znajdziecie pod TYM adresem. Pamiętajcie – żeby otrzymać darmowe nieśmiertelniki do Battlefielda 3, musicie obejrzeć go w całości.


Źródło:cdaction.pl

Orgin
NewsyPoważna afera związana z Battlefieldem 3. Gracze zza naszej zachodniej granicy donoszą, że wymagany do gry program Origin próbuje uzyskać dostęp do prywatnych danych na ich komputerach.

Niemieccy gracze twierdzą, że Origin stara się uzyskać dostęp do danych z zewnętrznych programów.

Ponadto dziennik Spiegel donosi, że w regulaminie usługi znalazł się fragment, według którego produkty Electronic Arts mogą zbierać takie dane, jak adres IP, czy informacje o miejscu na dysku, zainstalowanym oprogramowaniu i posiadanym sprzęcie, a następnie przekazywać je partnerom firmy do celów marketingowych. A to jest sprzeczne z niemieckim prawem.

Tamtejsi gracze zareagowali natychmiast, oddając świeżo nabyte kopie Battlefielda 3 do sklepów. Media Markt i Saturn zdecydowały się nawet na zwrócenie pieniędzy klientom – i to w przypadku, gdy jednorazowy kod Online Pass został już wykorzystany. Z kolei część osób zbojkotowała produkcję DICE wystawiając jej najniższą ocenę na niemieckim Amazonie.

W oficjalnym oświadczeniu tamtejszy oddział EA oznajmił, że usunął kontrowersyjne zapisy w regulaminie Origin. Jak czytamy:

Zmieniliśmy regulamin końcowy Origin w interesie graczy, by wszystko było jasne. Program ten nie jest spywarem. Nie korzystamy, ani nie instalujemy tego typu rzeczy na PC-tach użytkowników. Nie mamy dostępu do takich informacji, jak obrazy, dokumenty, czy prywatne dane, które nie mają nic wspólnego z operacjami wykonywanymi przez Origin na systemach graczy, nie są one także przez nas gromadzone.

News dodany dziś o godzinie 08:01 rano na portalu cdaction.plco wy o tym sądzicie?
ESL już organizuję turniej w BF3
ESLMijają pierwsze godziny od premiery Battlefield 3 a największe laddery gamingowe już kuszą nas swoimi propozycjami. Mam tutaj głównie na myśli Europejskie Electonic Sports League (na ClanBase wciąż cisza). We wtorek, ESL na 2 dni przed europejską premierą gry zapowiedziało Relase Cup - 4on4 Squad Rush oraz 8on8 Conquest Opening Cup. Więcej szczegółów w środku.


ESL.EU: Battlefield 3 Relase Cup Squad Rush 4on4 → ZAPISY!
Turniej rusza 30 października 2011r.

•Mapy: podane zostaną 27.10
•Tryb Gry: Squad Rush (Gorączka Drużynowa)
•Tryb Rozgrywki: 2 rundy obrony, 2 rundy ataku
•Tryb turnieju: single elimination
•Zmiana stron po każdej rundzie
•20 ticketów / runda
•1 wygrana - 1 punkt
•wszystkie bronie i dodatki dozwolone
Dodatkowe zasady dotyczące ew. remisów podane będą 27.10

Jeżeli zgłosi się więcej niż 64 drużyny, turniej podzielony zostanie na 3 dni

•30/10/11 19:00 CET Niedziela - Runda#1 - mapa: TBA
•30/10/11 20:00 CET Niedziela - Runda#2 - mapa: TBA
•30/10/11 21:00 CET Niedziela - Runda#3 - mapa: TBA
•01/11/11 19:00 CET Wtorek - Runda#4 - mapa: TBA
•01/11/11 20:00 CET Wtorek - Runda#5 - mapa: TBA
•01/11/11 21:00 CET Wtorek - FINAŁY - mapa: TBA
ESL.EU: Battlefield 3 The 8on8 Conquest Opening Cup → ZAPISY!
Turniej rusza 7 listopada 2011r. o godzinie 19:00 CET

•Mapy: CQ32 (podane zostaną 27.10)
•Tryb Gry: Conquest (Podbój)
•Ilość Graczy: 8 vs 8
•Tryb Rozgrywki: 1 runda na każdą stronę
•Tryb Turnieju: single elimination
•Zmiana stron po każdej rundzie
•200 ticketów / runda
•O wygranej decyduje suma ticketów
•Wszystkie bronie i dodatki dozwolone
•Wszystkie pojazdy dozwolone
Ewentualne zmiany dotyczące ticketów podane zostaną 27.10

Jeżeli zgłosi się więcej niż 128 zespołów, turniej rozpisany zostanie na większą ilość dni.

•07/11/11 19:00 CET Poniedziałek - Runda#1 - mapa: TBA
•07/11/11 19:00 CET Poniedziałek - Runda#2 - mapa: TBA
•07/11/11 19:00 CET Poniedziałek - Runda#3 - mapa: TBA
•09/11/11 19:00 CET Środa - Runda#4 - mapa: TBA
•09/11/11 19:00 CET Środa - Runda#5 - mapa: TBA
•09/11/11 19:00 CET Środa - Runda#6 - mapa: TBA
•13/11/11 19:00 CET Niedziela - Mecz o 3 miejsce - mapa: TBA
•13/11/11 19:00 CET Niedziela - Finał turnieju - mapa: TBA


Źródło:bf.pl & esl.eu
Gadżet Show
NewsyNiedawno w sieci pojawił się ciekawy filmik ukazujacy symulator do FPS'ów byłem bardzo ciekawy gdzie mozna obejrzeć całość aż wkońcu wyszedł! Oto on fragmęt serialu "The Gadget Show"
Battlefield 3 Launch Trailer
Battlefield 3Cóż tu dużo pisać? Może tylko tyle że na tym filmie widać gdzie będziemy grali a chodzi mi dokładnie o downtown w New York. Tak czy siak Battlefield 3 ma zajebistego multiplayera ale chyba jeszcze bardziej zajebistą będzie miał kampanię.


Strona 4 z 16 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Richardcon
31/07/2017 07:42
qcgqfhe http://www.isabellabranco
lini.it/230-adidas-nmd-xr
1-rosa.php http://www.immobiliaremac
chione.it/734-nike-air-pr
esto-xxs.htm http://www.ilcastellodifu
lignano.it/decol


ThomasFug
27/07/2017 12:07
wncnjgl http://www.agriturlasabbi
onara.it/623-scarpe-jorda
n-2016-alte.htm http://www.118messina.it/
872-adidas-ace-17-laceles
s.html http://www.intercircoli.i
t/scarpe-emporio-


Richardcon
17/07/2017 07:27
gycstgm http://www.evcd.nl/jordan
-women-184.html http://www.active-health.
nl/zwart-vans-086.htm http://www.posicionamient
otiendas.com.es/004-jorda
n-nike-air-2016.html http://ww


Larryalura
07/05/2017 06:56
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]online casino[/url] guide


Larryalura
03/05/2017 17:04
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]casino[/url] guide


Larryalura
03/05/2017 00:44
join the new social [url=http://onlinecasinos
-x.com]online casino[/url] guide


Ronaldstums
25/04/2017 14:42
Taki sklep proponuje wam całego profesjonalizm oraz poufnoœć dzięki po kiego nie będziecie bać się, iż ktokolwiek się dowie o waszym zakupie. Taka pompa stawia za cel przecišgnšć fallusa do takich kal

Ronaldstums
25/04/2017 06:47
Taki sklep proponuje wam całego profesjonalizm oraz poufnoœć dzięki czemu nie będziecie lękać się, iż ktokolwiek się dowie o waszym zakupie. Taka pompa ma na celu przedłużyć fallusa do takich kalibrów

JasonWaift
28/03/2017 06:05
agree doused this [url=http://onlinecasino-
xx.com]casino[/url] where you can prevail in real money with the avoid of this lightPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roulette.ht
ml]


JasonWaift
24/03/2017 17:52
block out this [url=http://onlinecasino-
xx.com]casino online[/url] where you can prevail in genuine funds with the usurp of this enchiridionPlaying [url=http://onlinecasinos
-x.com/online-roule


Archiwum
Logo
Image and video hosting by TinyPic

TGD Platoon Battlelog
Loga objete prawami autorskimi!
Partnerzy

GameUp - Piszemy dla prawdziwych graczy
Clan Center
S&F Klan
G-Victis
Hordeo Of Rabits
Live for Speed Team
Klan w NFS
Sturmovik.pl
Like a Boss
dbteam
My-Resistance
PTT
Battlefield3Polska

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu