Co będzie w kolenym Patchu
Dodane przez Konrad102 dnia Grudzień 10 2011 13:02:01
DICE zdradza nam zmiany w nadchodzącym patchu. Większość z nich dotyczy broni, oraz ich balansu. Więcej informacji w newsie - Zapraszam!


Jedną z najważniejszych zmian jakie będą to fakt iż karabiny snajperskie zabijać będą pojedynczym strzałem w klatkę piersiową z bliskich odległości, zapytano DICE - " Dlaczego? " Odpowiedzieli:

- Agresywny styl gry Recon'em był bardzo popularny (kontrowersyjny) w BFBC2, niestety nie występuje on w BF3, więc planujemy to zmienić.>

- Problemy z balansem gry istniejące w BC2 (amunicja Magnum zwiększająca zasięg możliwości zabicia 1 strzałem) nie istnieje w BF3, zasięg jest ustalony z góry i gracz nie ma na to wpływu. Ponadto 1 strzałowe zabójstwa nie są pewne w BF3, gdyż cel (głowa) jest mały i może być zablokowany przez ramiona gracza.

- Wszystkie klasy mają dostęp do wszelkiego rodzaju strzelb, które są o wiele mocniejsze niż broń snajperska, więc spotkanie z strzelbą jest zazwyczaj śmiercią dla snajpera.

>- Wreszcie, Recon ma zostać zauważalny w bliskich zwarciach.Istotniejsze zmiany balansujące rozgrywkę:

- Zwiększenie recoilu AEK971

-Zwiększenie recoilu ASVAL.

- Powiększenie magazynka ASVAL.

- Zwiększenie recoilu M249.

- Zmniejszenie recoilu SKS. ( Miał jakiś? )

- Poprawienie celności Pecheneg'a.

- Zmniejszenie recoilu F2000 oraz zmiana wartości odpowiedzialnych za jego celność, tak jak wyglądało to w poprzednim patchu

- Shotgun'y będą miały zmniejszony splash dmg

- Zwiększenie dmg:G3, M60 i M240Źródło:bf.pl